Haberleri takip etmenin en kolay yolu,Bundle

Haber okumayı seviyorsanız ve her mecraya ayrı ayrı girmeyi sevmiyorsanız sizin için çok güzel bir uygulama önerim var.Tamamen yerli yapımı, kullanımı kolay, üyelik olsa da olmasa da kullanabileceğiniz bir uygulama.

Bundle

Uygulamanın adı Bundle, tahmin edeceğiniz gibi her iki platformda da bulunmakta.Uygulama gayet başarılı, isterseniz takip etmek istediğiniz yazar, dergi ne varsa seçebilirsiniz. Ya da onlarla uğraşmak istemiyorum, kendisi benim yerime seçsin, ben sadece kategoriyi belirleyeyim haberler önüme gelsin derseniz o da mümkün. Açıkçası indirdiğimden bu yana hemen hemen hergün kullanmış olduğum tek uygulama diyebilirim, tahmin edeceğiniz gibi en çok teknoloji kısmını takip etmekteyim.

Gündem kategorisinin çok iyi olduğunu söyleyebilirim, son olarak da son dakika haberler için bu uygulamanın bildirimlerini gönül rahatlığı ile açabilirsiniz. Gerçekten çok da önemli olmayan son dakika denilen her haberi paylaşmamakta. Yani sürekli uygulamayı açtırmayı amaçlayan bir yazılım değil gerçekten işini çok iyi yapıyor.

Bu arada uygulama içerisinde sponsorlu haberleri de diğerlerinden ayırmanız için bu durum açıkça belirtilmiş. Aynı şekilde bu sitede de bu şekilde bir uygulama olduğunu belirtmek isterim. Bu yazı tamamen kendi tecrübelerime göre yazılmış olup firma ile bir bağlantım yoktur, olur ise emin olun yazının başında yazar. Diğer uygulama önerilerimiz için buraya tıklayın.

Android için buradan

IOS için buradan

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here