Eşiniz alışveriş yaparken oynanacak oyunlar…

Eşiniz alışveriş yaparken oynanacak oyunlar...

Evet ne yazıkki hepimiz, eşimizi, sevgilimizi alışveriş yaparken beklemek zorunda kalıyoruz. Bu süre zarfında hepimiz telefonumuza sarılıyoruz, ya bir oyun ya da sosyal medyada zaman geçiriyoruz. Şahsen ben en çok Bundle uygulamasından haber okumaktayım, kategoriler arasında gezerek hoşuma giden haberleri okumayı seviyorum.

Çatlak-Kelimeler LogoTabiki her zaman, haber modunda olmuyorsunuz bu durumda en büyük yardımcımız istediğimiz zaman rahatça açıp kapatabileceğimiz oyunlar. Bunların başında ÇatlakKelimeler geliyor.

Oyun çok basit olarak başlıyor, belirli modları var. Ama en kolayı size bir konu başlığı verip o konu ile ilgili kelimleri bulmanızı istemek. Oyunu tek el ile oynayabiliyorsunuz ve internet gerektirmiyor. Oyunun resimlerini aşağıda bulabilirsiniz.

İnternet Gerektirmeyen Oyunlar…

Diğer bir oyun ise Helix Jump, oyun aslında çok basit. Bir topu belirli renklere değirmeden en alttaki kademeye ulaştırmaya çalışıyorsunuz. Oyun sürekli seviye değiştirse de, seviyeler birbirinden çok farklı değil, ama şunu söylemeliyim oyun bağımlılık yapıyor. Oyunun tek sıkıntılı yanı ise çok reklam vermesi.

Sonuç : Her iki oyun da internete ihtiyaç duymayan zaman öldürmelik oyunlar. Öldürecek zamanınız varsa oynayın derim.

Tüyo: Oyunlardaki reklamlardan kurtulmak için internet bağlantınızı kesebilirsiniz, internet olmadığından reklam da çıkmayacaktır. Ama unutmayın WhatsApp vb. internet kullanan uygulamaların bildirimlerini alamayacaksınız.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here