Kliktag, yediklerimizin içinde ne olduğunu bilen uygulama.

Merhaba size bahsedeceğim uygulama, Kliktag. Bu uygulama çoğunlukla yiyeceklerin içerisinde bulunan, etikete bakınca kolayca anlaşılmayan zararlı maddeleri çok kolay bir şekilde anlamanıza yardımcı oluyor, tek yapmanız gereken telefonunuzla yiyeceğin barkodunu okutmak. Gerisini zaten kendisi yapmakta. Özellikle içmiş olduğumuz sulara bakmanızı tavsiye ederim.

Kliktag,Kimler için yararlı?

Araştırdığım kadarı ile bu uygulama, bir aile tarafından geliştirilmiş. Çocukları için sürekli aldıkları yiyeceklerin içeriklerini kontrol eden aile bunun olması gerektiğinden zor olduğunu fark etmiş. Bu noktada yatırımcı kişiliklerini konuşturan aile içinde bulundukları zorluğu fırsata çevirmeyi bilmişler. Ve işleri yeğimiz için kolaylaştırmışlar. Ne diyelim, ellerine sağlık çok başarılı bir uygulama ortaya çıkmış. Herkes gönül rahatlığı ile Kliktag’ı kullanabilir. Özellikle çocuklu aileler!

 

Nerden indirmeli, nasıl kulanmalı?

Uygulamayı kullanmanız için üye olmanıza gerek yok ama üye olduğunuzda, sağlanan hizmetler biraz daha artmakta karar sizin.Uygulamayı aşağıdaki linklerden indirebilirsiniz.Diğer uygulama önerileri için buraya tıklayın.

IOS için buradan

Android için buradan

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here