Podcast – Girişimci Muhabbeti

Podcast - Girişimci Muhabbeti

Daha önceki yazımızda Podcast’in ne olduğunu basitçe açıklamaya çalışmıştık. Henüz okumadıysanız yazımıza buradan ulaşabilirsiniz. Bu seferki önerimiz ise “Girişimci Muhabbeti” kanalı. Bu önerimiz de Radyo 521’e benzese de bu kanal Radyo 521’den daha eski.

Kanalın adında da belli olduğu gibi, konuşulan konuların hepsi girişim ile alakalı. En güzeli de arada girişimci konuklar alıp, onlarla da yaptıklarına dair muhabbet yapmaları. Bu süreçlerden geçmiş kişilerden yaptıklarını nasıl yaptıkları hakkında bilgi almak herhalde bilginin en değerlisidir.Ve bu muhabbet önümüze hazır ve nazır bir şekilde sunulmaktadır.

Yayınlarda ortaya çıkan en kötü durum ise ne yazıkki ülkemizde girişimcilere destek olunmaması konusudur, hatta tam aksine girişimci olacak bir kişinin karşısına bir çok engelleyici durumlar çıkmakta küçük yatırımcıların önü kapanmaktadır. Bu kanalda da bu konu hakkında biraz daha detay bilgi edinebilirsiniz. Ama bununla birlikte, girişimcilere destek olan kuruluşları da konuk almakta olan program, girişimcilere kısmen de olsa yol göstermektedir.

İlgili Podcast’tin web sitesine buradan ulaşabilirsiniz. Kanalın ayrıca Slack grubu da var olup buradan konu ile ilgili kişilerle sizler de muhabbete katılabilirsiniz.

Son yayınlarına ise buradan ulaşabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here