İzlenmesi gereken bir dizi – Suits

Ülkemizde diziler ortalama 3-4 saat sürmekte ve neredeyse işten sonraki tüm zamanımızı bir dizi tamamen kaplamakta. Tabiki dizi izliyor isek. Peki yok mu bunun alternatifi, tabiki var. Yabancı diziler.

Yabancı diziler sürelerinin kısa olması yanı sıra, konularının çeşitliliği de ülkemizdeki dizilere göre bir hayli seçenek sunmakta. Gerek fantastik olsun gerek komedi olsun gerekse aksiyon olsun ne ararsanız var yabancı dizilerde. Ve en önemlisi bir bölüm sadece 45 dk, kırkbeş dakika, bu kadar. İnanabiliyor musunuz 3-4 saat süren yerli dizlerden sonra ilaç gibi.

Peki ne izlemeli? Benim önerim, konusu, anlatımı ve akıcılığı göz önünde bulundurarak 7 sezondur takip ettiğim “Suits” dizisi. Dizinin konusu ise bir avukatlık bürosu içersindeki avukatların biberleri arasındaki ilişkileri, özel hayatları ve tabiki davaları.

Dizinin bizlere kattığı birşey ise arkadaşlık ve dostluğun önemi, tabiki davlardan yola çıkarak bizlere herşeyin birden fazla çözüm yolu olduğunu da göstermeleri cabası.

Müzikler Ayrı Güzel

Dizinin müziklerinin de özenle seçildiğini birkaç bölüm izleyince farkedeceksiniz, her ne kadar dizidekiler gibi içeceklerinizi yudumlarken bu müzikler çalmayacak olsa da , her zaman dinlenebilecek tarzda diyebilirim. Sadece müzikler benim için yeterli diyorsanız buradan müzikleri dinleyebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here